ELEKTROOSMOZA

ZASADA DZIAŁANIA I SKUTECZNOŚCI ELEKTROOSMOZY

Wykorzystaj naturalne prawa fizyki w walce z grzybem i wilgocią!

SCHEMAT DZIAŁANIA ELEKTROOSMOZY

Osuszanie budynku krok po kroku.

Elektroosmoza to najefektywniejszy sposób osuszania budynków. Właśnie dlatego oferujemy naszym Klientom tę innowacyjną i oszczędną usługę. O jej skuteczności zapewniają nie tylko eksperci z całego świata, ale również usatysfakcjonowani Klienci.  Dołącz do ich grona już dziś. Zapomnij o dawnych metodach osuszania, izolowania przeciwwilgociowego czy pozbywania się grzybów i wilgoci z domu. Pozwól sobie pomóc szybko i na długo.

Pamiętaj, usługa elektroosmozy powoli Ci raz na zawsze zapomnieć o zawilgoceniu budynku, który pragniesz ochronić przed zniszczeniem, grzybem czy stęchlizną. A to wszystko możesz osiągnąć bez ingerencji w struktury budowlane!

Poniższy schemat pozwoli Ci dokładnie zrozumieć cały proces elektroosmotyczny. Wystarczy przyjrzeć się kolejnym etapom elektroosmotycznej walki z wilgocią, aby zrozumieć, że to rozwiązanie bije na głowę dotychczasowe metody. Chcesz dowiedzieć się więcej?

ETAP 1

W murach Twojego domu jest wilgoć.

Zawilgocenie domu oraz każdego innego budynku może być spowodowane różnymi czynnikami. Jedne z nich są naturalną konsekwencją użytkowania budynku, warunków pogodowych czy występowania żył wodnych na terenie posiadłości. Zdarzają się również sytuacje, których właściciele i użytkownicy domu nie są w stanie przewidzieć – powodzie, oberwania chmur, zmiana architektury przestrzennej wokół budynku. We wszystkich wymienionych przypadkach konieczna jest interwencja specjalistów i zainstalowanie odpowiedniej aparatury osuszającej mury. Póki co, W TAKICH WARUNKACH WILGOĆ PNIE SIĘ DO GÓRY. Jeśli  w porę nie podejmiemy decyzji i pozwolimy gromadzić się wilgoci, możemy narazić swój budżet na poważny uszczerbek. Dlatego, gdy tylko zauważysz, że mury zaczęły gnić i pojawiły się też duże i bardzo odczuwalne straty ciepła, od razu skontaktuj się ze specjalistami. Zapach stęchlizny unoszący się w całym domu również sygnalizuje problem wilgotnych murów. Co jeśli nie podejmiesz żadnych zdecydowanych kroków? Wtedy pojawia się poważne zagrożenie dla zdrowia wszystkich mieszkańców, ponieważ wilgoć wiąże się z nadprodukcją bakterii, drobnoustrojów i grzybów.  Zatem zauważenie problemu to pierwszy krok. Przyjrzyjmy się teraz kolejnym etapom elektroosmozy.

ETAP 2

Wilgoć zostaje odprowadzona do ziemi dzięki naszemu urządzeniu.

W momencie, kiedy Klient decyduje się na założenie stacji elektroosmotycznej w swoim domu, nasi specjaliści przygotowują się do szybkiej instalacji. Urządzenie emitujące fale elektromagnetyczne jest niewielkie – nie trzeba spełniać żadach szczególnych warunków przestrzennych, aby je zamontować. Sama instalacja trwa kilkanaście minut. Nic prostszego! Stacja elektroosmozy jest urządzeniem energooszczędnym – koszt jego utrzymania nie przekracza 1 złotówki w skali miesiąca. Zwykle instalujemy stację w piwnicy domu czy budynku lub na jego parterze, tak aby cały obiekt został osuszony i objęty wieloletnią ochroną przed ponownym zawilgoceniem. Po założeniu aparatu rozpoczyna się proces aktywnego osuszania. Polega on na tym, że FALE ELEKTROMAGNETYCZNE SPRAWIAJĄ, ŻE WILGOĆ ZAMIAST PIĄĆ SIĘ DO GÓRY, PNIE SIĘ W DÓŁ – CZYLI DO GRUNTU. Osuszanie trwa zwykle od 3 do 36 miesięcy w zależności od stanu budynku, czyli jego zawilgocenia i grubości murów. Nie musisz w żaden sposób ingerować w działanie urządzenia! Ono samo osuszy i ochroni Twój dom przed wilgocią. Wystarczy podłączyć je do prądu i można całkowicie zapomnieć o jego obecności. Co dalej?

ETAP 3

Budynek jest trwale osuszony.

Po jakimś czasie zauważysz, że elektroosmoza spowodowała, że CZĄSTECZKI WODY, ZOSTAŁY CAŁKOWICIE ODPROWADZONE W KIERUNKU ZIEMI. Do tej pory gromadziły się w murach domu i powodowały jego pogłębiające się zawilgocenie, ale na tym etapie, całkowicie „wywędrowały” z Twoich ścian. W efekcie zniknie wilgoć i grzyb. Zostanie też usunięty zapach stęchlizny oraz wszelkie wykwity. Aparat elektroosmotyczny spełnia funkcję pionowej i poziomej izolacji przeciwwilgociowej na wiele lat. Nie musisz podejmować żadnych innych działań – pozostaw tę sprawę elektroosmozie. Odwrócony ruch cząsteczek wody będzie tak długo utrzymywany, jak sobie tego zażyczysz. Stacja elektroosmotyczna działa sprawnie przez ponad 20 lat. Jej trwałość została potwierdzona przez najlepszych technologów z dziedziny budownictwa i izolacji. Co więcej, nasz aparat delikatnie ozonuje powietrze wokół chronionego budynku oraz niweluje szkodliwe działanie żył wodnych. Nie tylko Twoje mury zostaną zabezpieczone przed ponownym zawilgoceniem w promieniu około 24 metrów, ale na własnej skórze odczujesz, że fale elektromagnetyczne potrafią zdziałać cuda! Stęchlizna i grzyb definitywnie znikną z Twojego domu. Z elektroosmozą po prostu nie mają szans, ponieważ prawa fizyki są niezmienne.

 

Opinie klientów

sprawdź, co mówią o nas inni

Zdecydowałam się na zainstalowanie w miejscu pracy aparatu elektroosmotycznego i z całego serca polecam tę usługę. Przede wszystkim ze względu na jego skuteczność. Nie mam zastrzeżeń. Osuszyliśmy parter budynku w ciągu trzech miesięcy i od tego czasu nie mam żadnych problemów z wilgocią. Usługa profesjonalnie przeprowadzona. Firma godna polecenia.

Katarzyna Solska

Dyrektor banku

Nie mogłem uwierzyć w efekty jakie osiągnęliśmy dzięki elektroosmozie. Po zalaniu piwnic mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia. Nie mogliśmy pozwolić sobie na nieskuteczne i czasochłonne metody osuszania. Elektroosmoza była naszą ostatnią deską ratunku. Udało się. Dziękujemy serdecznie.

Kacper Pawlik-Kocurpa

Konserwator

Przez wiele lat walczyłam z zawilgoceniem ścian naszego domu. Doszło do tego, że na każdym piętrze pojawił się grzyb i czuć było zapach stęchlizny wszędzie. To było nie do zniesienia. Nawet moje dzieci prosiły mnie o jakąś interwencję. Zdecydowałam, że wezwę Państwa na założenie elektroosmozy. Nie żałuję tej decyzji. To naprawdę nam pomogło i wciąż pomaga. Ściany suche, a grzyb już dawno zniknął!

Joanna Brodek-Heller

Przedstawiciel handlowy

Kontakt

Śmiało zadawaj pytania!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Z przyjemnością udzielimy porady i odpowiemy na wszelkie pytania. Przedstawimy także bliższe szczegóły oferty.

ZAKŁAD OSUSZANIA I ZABEZPIECZENIA PRZECIWWILGOCIOWEGO ELEKTROOSMOZA III
Profesjonalne usługi i sprzedaż urządzeń osuszających

TEL: 799-372-259
E-MAIL: kontakt@bezpieczneosuszanie.pl
NIP: 813-287-30-48
REGON: 361057530

ADRES SIEDZIBY: 
M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów

Organ rejestrowy / ewidencyjny:
MINISTER GOSPODARKI

Forma własności:
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Obszar działania:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Produkt BlockAqua GPL-111 dostarczamy na terenie całej Polski jak również za granicę! By zamówić, zadzwoń teraz!

Lista niektórych ważniejszych miast w których świadczymy sprzedaż urządzeń: 
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie-Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Siedlce, Konin, Piotrków Trybunalski, Mysłowice, Inowrocław, Piła, Lubin, Ostrów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski, Gniezno, Suwałki, Stargard, Głogów, Siemianowice Śląskie, Pabianice, Zamość, Chełm, Leszno, Tomaszów Mazowiecki, Przemyśl, Stalowa Wola, Kędzierzyn-Koźle, Łomża, Żory, Tarnowskie Góry, Mielec, Tczew, Ełk, Pruszków, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Biała Podlaska, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Świętochłowice, Zawiercie, Starachowice, Wejherowo, Puławy, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starogard Gdański, Tarnobrzeg, Rumia, Radomsko, Skarżysko-Kamienna, Krosno, Kołobrzeg, Dębica, Piaseczno, Kutno, Otwock, Nysa, Ciechanów, Zduńska Wola, Sieradz, Świnoujście, Żyrardów, Szczecinek, Mińsk Mazowiecki, Świdnik, Chojnice, Mikołów, Nowa Sól, Bolesławiec, Oświęcim, Malbork, Knurów, Sanok, Jarosław, Kwidzyn, Żary, Chrzanów, Sopot, Wołomin, Oleśnica, Sochaczew, Brzeg, Olkusz, Jasło, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Kraśnik, Lębork, Dzierżoniów, Ostróda, Nowy Targ, Police, Iława, Ząbki, Czeladź, Myszków, Oława, Żywiec, Zgorzelec, Swarzędz, Bielawa, Mława, Luboń, Łuków, Augustów, Grodzisk Mazowiecki, Bochnia, Śrem, Giżycko.